Ana Sayfa / Genel / YUNUS CUFA ESENTEPE TURNUVASI DÜZENLENECEK

YUNUS CUFA ESENTEPE TURNUVASI DÜZENLENECEK

Geçtiğimiz aylarda yaşamını yitiren Geredespor Onursal Başkanı Yunus Çufa adına Esentepe Futbol Turnuvası düzenleniyor.

Katılım payı takım başı 1000 Türk lirası olarak belirlenen turnuvaya kurum kuruluş, köy, vakıflar ve şahsi gruplar takım kurarak katılabilecekler.

Yapılan açıklamada şartlar şu şekilde belirtildi; “18 ve 18 yaş üstü olması, her takımda ilk 9’da en az 30 ve 30 yaş üzeri 2 oyuncu bulundurmak şarttır. Her takım 2018-2019 sezonunda oynamış lisanslı futbolcu sayısı 2’den fazla bulunduramaz. Her oyuncunun Gerede nüfusuna kayıtlı olması veya Gerede doğumlu olması şarttır. Gerede’de görev yapan memurlar ve öğrenciler belge getirmek şartıyla oynayabilir. Maçlar Esentepe Futbol Sahasında oynanacaktır, maçlar 30’ar dakikadan 2 devre şeklinde oynanacaktır, hakemler ve verilecek cezalar komite tarafından belirlenecektir, maçlar 9’ar kişi oynanıp takımlar oyuncu listesine en fazla 16 kişi yazabilir, ofsayt kuralı hariç bütün futbol kuralları geçerlidir” denildi.

02 Ağustos 2019 Cuma günü saat 18:00’da takım sorumluları ile fikstür çekimi ve toplantı yapılacağı belirtilen turnuvanın son başvuru tarihi olarak ise 02 Ağustos 2019 Cuma günü olduğu belirtildi.

Turnuva komitesinde ise; Sinan Akman, Gökhan Bartık, Fatih Öneren, Bahri Duman ve İsmail Yeler yer alıyor.

Hakkında Yusuf Alyaprak

BUNLARIDA OKU!

SEDAŞTAN KESİNTİ UYARISI

İlçemiz Gerede genelinde enerji ihtiyacı ve ilave şebeke yatırım çalışması nedeniyle 17 ve 18 Haziran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir