Ana Sayfa / Genel / HDP İL BAŞKANINI KOVDU

HDP İL BAŞKANINI KOVDU

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın hareketi CHP Bolu İl Kongresine damga vurdu. Ulusalcı kimliği ile bilinen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan kongrede karşılaştığı HDP Bolu İl Başkanını ‘senin burada ne işin var diyerek salondan attırdı.

Mevcut İl Başkanı Kazım Karsu’nun tek aday olduğu CHP İl Kongresine Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın hareketi damgasını vurdu. Milletvekili olduğu dönemde parti içerisindeki ulusalcı kesimin önde gelen isimlerinden biri olan ve zaman zaman parti yönetimiyle de sert tartışmalar yaşayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, il kongresine katılmak üzere geldiği salonda protokoldeki yerine oturmak üzere iken karşısında gördüğü HDP İl Başkanına; “Seni buraya kim davet etti?’ diye sordu. HDP’li Başkandan; “Kimse davet etmedi, kongreye herkes davetli” cevabını alınca ise görevlilerini çağırarak HDP İl Başkanını salondan dışarı attırdı.

Hakkında Yusuf Alyaprak

BUNLARIDA OKU!

KARANTİNADAN KAÇANLAR KYK’DA AĞIRLANACAK

Koronavirüsle Mücadele Kapsamında alınan kurallara ve alınması gereken önlemlere ilişkin İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda ülke …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir