Ana Sayfa / Genel / BOLU’DA YÜKSEK ATEŞ POLİKLİNİĞİ AÇILIYOR

BOLU’DA YÜKSEK ATEŞ POLİKLİNİĞİ AÇILIYOR

İl Sağlık Müdürlüğü, korona virüse karşı alınan tedbirler kapsamında yeni çalışmalarını kamuoyuna duyurdu. Buna göre İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol tarafından yapılan açıklamada, “Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanemizde Yüksek Ateş Polikliniğimiz 24 saat şeklinde Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacaktır.

CORONA TESTİ İÇİN HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Corona testinin ilimizde çalışılabilmesi için gerekli laboratuvar çalışması tamamlanmak üzeredir. ‘Pandemi Hastaneleri Planımız’ ilimizdeki devlet ve özel hastanelerimiz ile yapılmış olup, acil servis, yoğun bakım ve ameliyathane planlarımız hazırlanmıştır.

SAĞLIK HİZMETİ DEVAM EDİYOR

İl içinde sağlık hizmet sunumu için her türlü durumda personel hareket planlarımız ve tıbbi cihaz, ilaç organizasyon yönetimimiz tamamlanmıştır. Evde Sağlık Birimimiz hem telefonla hem ziyaret ederek 7/24 sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanemizde acil olmayan yatışlara ara verilmiştir. Havuzlarımız ve ortak alanlarımız kapalıdır. Lütfen siz de ülkemiz ve milletimiz için evde kalın, tedbirlere uyun” ifadelerine yer verildi.

Hakkında Yusuf Alyaprak

BUNLARIDA OKU!

VALİDEN OSBYE ZİYARET

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal ve beraberindeki heyet, Gerede ziyareti kapsamında Gerede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir