Ana Sayfa / Genel / ŞİMDİ O HAİNLERİN HESAP ZAMANI

ŞİMDİ O HAİNLERİN HESAP ZAMANI

Bolu’da, yurt dışından geldikten sonra 14 gün boyunca karantina altında tutulmak için kaldıkları kız yurdunda, sosyal medyadan canlı yayın yaparak daha önce yurtta kalan üniversiteli kız öğrencilerin eşyalarını karıştıran ve Türkiye Cumhuriyeti’ne küfür eden 3 kişi Bolu polisi tarafından bugün yurttan çıkartılarak gözaltına alındılar.

Yurt dışından gelerek Bolu’da karantina altında tutuldukları yurtta sosyal medyadan yaptıkları yayın sırasında devleti aşağılayıcı ifadelerde bulunan ve galiz küfürler savuran M.N.M., M.K.K. ve M.Y. Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla gözaltına alındı.

GÖZALTI ÖNCESİ HIZLI KORONAVİRÜS TESTİ YAPILDI

Gözaltı işlemleri için 3 kişiye koronavirüs testi yapılması için hızlı kitler temin edildi. Şüphelilere test yapıldı. Test sonuçlarının negatif çıkmasının ardından 3 genç özel koruma kıyafetli polisler tarafından yurttan çıkarılarak polis aracına bindirildi. Bu sırada yurtta karantina altında kalan diğer vatandaşlar pencerelere çıkarak 3 gence tepki gösterirken, gözaltı işlemlerini gerçekleştiren polisi ise alkışladı. Hastanede sağlık kontrolüne götürülen şüpheliler, daha sonra götürüldükleri Asayiş Şube Müdürlüğü önünde de bir grubun tepkisine uğradı.

Hakkında Yusuf Alyaprak

BUNLARIDA OKU!

KORONA VİRÜSÜ YENDİ

Gerede ilçemizin ilk pozitif vakası olarak Bolu’da tedavi gören 67 yaşındaki Ayşe Bican koronavirüsü yenerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir