Ana Sayfa / Genel / BELEDİYE HALKLA İNATLAŞIYOR MU?

BELEDİYE HALKLA İNATLAŞIYOR MU?

Coronavirüs’ten dolayı tüm Dünya ve Türkiye sıkıntılı günler geçirirken valilikler ve belediyeler vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için harekete geçti. Fakat Gerede belediyesi halkın isteğine bir türlü olumlu yanıt vermedi.

Bolu’nun en büyük ilçesi Gerede’nin AK partili belediyesi halkın taleplerine kulak tıkadı. Geredeli birçok vatandaş sosyal medya üzerinden Türkiye’deki çeşitli belediyelerin yapmış olduğu indirimleri örnek göstererek su konusunda indirim istedi. Belediye başkanı Mustafa Allar halkın bu isteğine kulak tıkarken suya indirime olumlu bakmadığı öğrenildi. Geredeli vatandaşlar, “Cumhurbaşkanımızın talimatı ile iller Bankası belediyelerden yapmış olduğu kesintiyi şu anda yapmıyor. Bolu’da CHP belediyesi suya %30 indirim yaptı. Gerede belediyesi iktidar partisi iken neden herhangi bir indirim yapmıyor? Belediyemiz, sanırız suya sabuna dokunmadan bu süreci atlatmak istiyor. Bizim milletimiz asildir, belediyenin kapısına kadar gelip dilenmez. Sayın Mustafa Allar bir an önce gereğini yapmalıdır.” dedi.

Haber: Bolu Bakış

Hakkında Yusuf Alyaprak

BUNLARIDA OKU!

KARANTİNADAN KAÇANLAR KYK’DA AĞIRLANACAK

Koronavirüsle Mücadele Kapsamında alınan kurallara ve alınması gereken önlemlere ilişkin İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda ülke …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir