Ana Sayfa / Genel / MHP’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KUMANYA

MHP’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KUMANYA

Bolu’da Milliyetçi Ülkücü Teşkilatlar, İhtiyaç Sahiplerine Verilmek Üzere Kumanyalar ve Alış Veriş Çekleri Hazırladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı ile yöneticiler tarafından ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere kumanyalar hazırlanarak, Bolu Ülkü Ocaklarına teslim edildi.

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran yaptığı açıklamada, milliyetçi-ülkücü hareketin temsilcileri ve neferleri olarak, Bolu’da tüm il ve ilçe teşkilatlarının yaklaşık bir aydır çalışmalarını sürdürdüğünü, hem ihtiyaç sahipleri, hem de 65 yaş üstü ailelerin yanlarında olmaya çalıştıklarını söyledi.

“ Ramazan ayı ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaşmaya başladık. Ramazan ayı boyunca, yardımlar devam edecek, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl ve Merkez İlçe Yöneticileri olarak ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere hazırlanan kumanyaları, İl Ocak Başkanımız İsmail Akgül ve yönetim kurulu üyelerine teslim ettik.
.

Ayrıca yönetici arkadaşlarımızın belirledikleri ve sadece Bolu’nun yerel bakkal ve marketlerinden alış veriş yapılabilecek olan, hediye çekleri de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Yönetici arkadaşlarımız ile sosyal mesafeye ve salgından korunma tedbirlerine önem göstererek sahada bizzat çalışmalara katılıyoruz. İlçe Başkanlarımız ve yöneticiler de ilçelerinde çalışmalarına başladılar. Paketlerin özellikle Bolu ve ilçelerdeki esnaftan temin edilmesine, hediye çeklerinin de sadece yerel bakkal ve marketlerde kullanılabilmesini istedik. Bu sayede hem ihtiyaç sahibine ulaşmayı, hem de Bolu ekonomisine can vermeyi amaçladık. Emanetler en hızlı şekilde sahiplerine ulaştırılacaktır. Ramazan ayı ile hayırlara vesile olan tüm yönetici ve dava arkadaşlarımızdan ve kumanyaların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında emeği geçen Ülkü Ocaklarımızdan Allah razı olsun. Amaç sadece Allah rızası olunca, huzurda en yüksek seviyede oluyor. Biz hep birlikte Türkiye’yiz. Biz Bize Yeteriz Türkiye’m ” dedi.

Hakkında Yusuf Alyaprak

BUNLARIDA OKU!

MHP İL BAŞKANINDAN EVDE KAL ÇAĞRISI

Bolu Mhp İl Başkanı Cihan Başaran, Covid-19 Korona Virüs salgını nedeniyle, bu ay ki ilçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir